Онлайн-матеріали для вчителів англійської

Онлайн-матеріали для вчителів англійської

Безкоштовні текстові, аудіо- та відеоматеріали для вчителів англійської мови від British Council та ВВС
На сайті TeachingEnglish ви можете знайти величезну кількість безкоштовних матеріалів для своїх уроків – завдання, навчальні плани, статті щодо різних аспектів викладання, уривки з англомовної літератури, тренувальні вправи і матеріали для професійного розвитку

Матеріали для вчителів - http://www.teachingenglish.org.uk/try
На цих сторінках ви знайдете матеріали для використання на уроках, розраховані на учнів молодших і старших класів. Також завантажуйте уривки з кращих британських книг, що супроводжуються вправами і подкастами.
Професійний розвиток вчителів - http://www.teachingenglish.org.uk/transform
У цьому розділі викладені матеріали для підвищення власної кваліфікації. Почніть із власного плану професійного розвитку та читайте публікації, новини з конференцій та статті з викладацької методики.
Навчальні курси - http://www.teachingenglish.org.uk/train
Безкоштовні онлайн-курси для вчителів і тренерів, присвячені, зокрема, використанню нових технологій під час уроків, порадам щодо роботи з дітьми і ефективному проведенню уроків.
На цих сторінках розміщені статті про різні аспекти викладання і навчання – граматику, вимову, аудіювання, словниковий запас, мовлення, письмо тощо. Статті написані досвідченими спеціалістами з викладання англійської.
Зареєструвавшись на сайті, ви зможете спілкуватися з вчителями з всього світу, ділитися досвідом та інформацією. Обговорюйте досвід, знайомтеся з однодумцями та заведіть власний блог.


For those who are interested in Teaching English with Technology 


http://www.teachertrainingvideos.com/ 
http://edudemic.com/2012/08/best-video-sites-for-teachers/ 
http://esl.about.com/ 
http://www.educatorstechnology.com/ 
http://ddeubel.edublogs.org/efl20/ 
http://jenverschoor.wordpress.com/

Немає коментарів:

Дописати коментар